חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רעיונות למתנות לילדי הגן לכבוד סוף השנה

משחק זיכרון של ילדי הגן- מצלמים את הילדים, מדפיסים את התמונות בשני עותקים כפול מספר הילדים בגן על מדבקה או על דף רגיל ומדביקים על קרטון ביצוע וחותכים למרובעים או יש לקנות חתיכות מרובעות מעץ ואז אפשר להדביק על זה (הכל תלוי בתקציב), ואפשר גם להזמין מאחת החברות שמוכרות דברים כאלו. מתנה שמתאימיה לילדים בני 3 ומעלה.

לוטו של ילדי הגן כל ילד מקבל ארבע לוחות בכל לוח 6 תמונות של ילדים שונים ושל הצוות וכרטיסיות עם כל התמונות, גם פה אפשר לעשות את זה לבד להדפיס את התמונות להדביק על קרטון ביצוע או כל חומר אחר או להזמין מוכן. מתאים לגילאי 2עד 4 שנים

פאזל של תמונת המחזור- מצלמים תמונת מחזור מדפיסים בגודל A4 או A3 מדביקים על כפה (פאזל עדיף לא על קרטון ביצוע) פוליגל, וחותכים לחלקי פאזל בכמות שרוצים (12 חלקים, 24 חלקים) וגם את זה ניתן להזמין מוכן. מתאים לגילאי 3 ומעלה

משחק מסלול המציין נקודות משמעותיות שהילדים חוו בגן, מצירים על נייר A4 או A3 מסלול עם תמונות קטנות או איקונים של חגים או הפעלות מיוחדות שהיו בגן, בכל כמה משבצות שמים איקון כזה הילד מרימים קלף עם שאלה על החג או הארוע צריך לענות ואז הוא יכול להתקדם. יש לקנות קוביות קטנות עם נקודות וחיילי משחק בחנונות המקס סטוק. מתאים לגילאי 3.5 ומעלה.

חוברת צביעה שהמצולמים בה זה הילדים עצמם, יש אפלקציה כזאת וגם תוכנה במחשב שהופכת תמונות לרק קווי מתאר, כל ילד מקבל חוברת עם כל הילדים רושמים מתחת לכל ציור את שם הילד עושים כריכה יפה ומוסיפים לזה חבילת טושים או צבעי פנדה. מתאים לגילאי 3 ומעלה.

חוברת צביעה של ילדי הגן אבל קווי התאר מסומנים במספרים על מנת ליצור את הילד הילדים צריכים לעבור מנקודה 1 לנקודה 2 וכך הלאה עד שנוצרת הדמות אחר כך אפשר לצבוע אותה, לזה מצרפים חבילת טושים או עפרונות ציבעוניים מתאים לגילאי4 ומעלה.

חוברת צביעה של ילדי הגן, כל חלק בגוף מסומן במספר בצד הדף יש מקרא שכתוב מספר 1- לצבוע באדום, 2לצבוע בצהוב, הילדים צריכים לצבוע לפי ההוראות זה מוסיפים טושים או פנדה או צבעי עיפרון. מתאים לגילאי 3 ומעלה.

חוברת עבודה- שרשומים בה שמות ילדי הגןאבל מקוקים הילדים צריכים לעבור על הקווים בעיפרון, מוסיפים לזה חבילת ערונות ומחק, מתאים לגילאי 5 שנים ומעלה.

חוברת עבודה על חשבון עם דמויות הילדים (לדוגמא: תמונות של שני ילדים על בימבה סימן פלוס שני לדים עם כדורים סימן שווה כמה ילדים משחקים) עושים איזה 10 עמודים עם תרגילים כאלו דואגים שתמונות כל הילדים יופיעו,מוסיפים לזה עיפרון ומחק. מתאים לילדים שעולים לכיתה א'.

כל ילד מקבל 2 דמויות אחת של בן אחת של בת ובשקית נפרדת תמונות של הפנים של כל ילדי הג, וכמה סטים של בגדים והילדים יכולים לעשות שילוב בין הפרצופים לבגדים מתאים לגילאי 2 עד4 שנים.

לוקחים חתיכה מאורכת של דיקט ומצירים עליה 10 דמויות של ילדים (דמויות פשוטות) לוקחים בקבוקים וחותכים רק את החלק העליון מדביקים בקצה של כל דמות מדביקים (ללא הפקק) על הפקקים מדביקים את תמונות הפנים של הילדים ואז נוצר משחק שהילדים יכולים להרכיב את הפנים של החברים שלהם ע הדמויות ולסובב את הפקק ( מפתח את המוטריקה העדינה) מתאים לגילאי שנה- שנתיים.

לוקחים קופסאות רקות של סימלאק, נוטרליון או מטרנה עוטפים אותה בטפט יפה, במכסה חורצים פתח מאורך, על חתיכות עץ מדביקים מדבקות עם תמונות ילדי הגן והילדים יכולים להשחיל את הדמויות לקופסא.מתאים לגילאי 8 חודשים עד שנה וחצי.

פליסמנטים- אפשר להכין לבד לתת לילדים לצייר להוסיף תמונות ממהלך השנה לניילן ולתת ויש כמובן גם לקנות מוכן. אני מכירה משהי טובה שעושה במחירים לא יקרים.

אפשר לעשות פליסטמנט מחיק, ועליו לעצב כל מיני תרגילים ועבודות שהילדים יכולים לעשות, לצבוע את סמ הכבאי, לפתור תרגיל חשבון לעבור על צורות.

לוח מגנטי מרובעי מגנטים שעליהם תמונות כל ילדי הגן והילדים יכולים לסדר את זה על הלוח. מתאים לגילאי 8 חודשים עד שנתיים.

וכמובן אפשר לקנות- כריות עם תמונת מחזור, קלמר, בקבוק שתיה עם תמונה של הילד, קופסאת אוכל עם תמונה של הילד, תיק עם שם ותמונה, קנבס עם תמונה של הילד, ציור קריקטורה של הילד וכו'.

אהבתם? שתפו עם אחרים:

פוסטים נוספים: