רעיונות לימי סגר ובידוד

בעיקרון כל הפעילויות שיש באתר יכולות להתאים לימי סגר ובידוד, אבל הנה עוד כמה

לאסוף מילים נרדפות ומילים חדשות שאנחנו לא מכירים- להחליט על זמן שבו אנו מדברים חד עם השני במילים נרדפות או מילים חדשות, כל מילה שהילד א מכיר מיצרים או כותבים אותה וככה הילד אוסף לו מילים חדשות.

פיסול מדברי מאכל – פירות ירקות, בצק סוכר, מרצפן וכל דבר שעולה על רוכחם.

שיעור ספורט- כל אחד מאנשי הבית ממציא תרגיל התעמלות ושאר הבית עושה כמו.

משחק- הרצל אמר- אפשר להגיד דברים מטופשים ואפשר דברים רצינים (הרצל אמר להרים ידים כולם מרימים, הרצל אמר לגעת בבטן כולם נוגעים)

לנסוע בדמיון לטיול אפשר ממש לשבת על בימבה או על כיסאות ולעשות הוראות בוויז פנה שמאלה מפנים את הגוף שמאלה סע ישר מתישרים, הקף את הכיכר סיבוב עם הגוף וכו, מחנים את האוטו ומדמיניםלאיזה מקום הגעתם, נחל אז אפשר להיות ברכה או גיגית עם מים, יער אפשר לטפס על כל מיני דברים כאילו הם עצים וגם לדמיין איזה עצים יש ביער ולחקור אודותיהם, מוזאון לדמיין איזה תמונות אתם רואים, קניון לדמיין לאיזה חנויות אתם נכנסים וכו'.

לצפות בטלוויזיה ולהחליט על משהו שאתם הולכים ללמוד עליו בעקבות התוכנת או הסרט שראיתם, צפיתם באנה ואלזה לכו לחקור על קרחונים, ראיתם סמי הכבאי לכו ללמוד על כבאים על שרפות, ראיתם מני ממטרה לכו למוד על ממטרות וטפטפות, יובל המבולבל גלו מהו בילבול או המציאו חרוזים לשמות של אנשים המשפחה, מלך האריות- למדו על אריות או על מלכים שונים בהיסטוריה. בקיצור מכל תוכנית או סרט אפשר ללמוד משהו.

כל אחד מבני המשפחה מלמד משהו שהוא מבין בו או טוב בו את שאר חברי הבית

אהבתם? שתפו עם אחרים:

פוסטים נוספים: