חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פעילויות משחק בעזרת אביזרים שיש בבית

לקחת פינצטה וחרוזים קטנים, הילד צריך לאסוף את החרוזים בעזרת הפינצטה, שלב שני לאסוף בפינצטה ולמיין לפי צבעים. מתאים לבני3-6 שנים, משך פעילות:10-30 ד"ק

לקחת אטבי כביסה בהתחלה שהילד ינסה לתפוס את האטבים על סלסלה (של פטריות), שלב שני להכין קלף עם עיגולים בצבעים הילד צריך לתפוס את האטב על הנייר לפי הצבע המתאים, שלב שלישי הילד תולה את גרבים או בגדים על חבל כביסה (במידה ואין חבל כביסה אפשר למתוח חוט ושהילד יתלה עליו). מתאים לבני 2-5 שנים משך זמן:10-20 ד"ק

לקחת מקלות אכילה סינים לפזר בחדר (פונפונים, צעצועים, או כל חפץ קטן אחר) ולבקש מהילד לאסוף את החפצים בעזרת המקלות. מתאים לבני 3-6 שנים, משך זמ:10-20 ד"ק.

לקחת כפית לשים עליה פונפון או כל חפץ אחר  הילד מכניס את הכפית לפה ולהעביר מצד אחד לצד השני בלי להפיל את הפונפון או החפץ (במידה ויש חברים או כמה אחים אפשר לעשות תחרות מי מסיים ראשון בלי להפיל). מתאים לבנ י3-8 שנים, משך זמן: 5-15 ד"ק.

לקחת כף או כף בישול לשים כדור טניס, כדור ספוג, פונפון גרב, הילד צריך לגלגל את הכדור מצד אחד של החדר לצד השני בעזרת הכף (במידה ויש חבר זה משחק משותף מגלגלים אחד לשני). מתאים לבני 2-6 שנים. משך פעילות: 10-30 ד"ק.

לוקחים חתיכת צמר גפן מגלגלים אותה לכדור קטן והילד צריך לנשוף עליו ולהזיז  עד לנקודה שמחליטים אותו בעזרת הפה בלבד( במידה ויש חברים זה הופך לתחרות). מתאים לבני 3-7 שנים, משך זמן: 5-15 ד"ק.

לכתוב מספרים על קוביות לגו ולחבר ולפתור בעזרתם תרגילי חשבון.מתאים לבני 4-7 שנים, 15-40 ד"ק.

קוביה גדולה מספוג הילד זורק סופר את מספר העיגולים על הפאה וצריך להביא מספר חפצים כמספר הנקודות או לקפוץ מספר פעמים כמספר הנקודות.מתאים לבני 3-5 שנים, משך פעילות: 10-40 ד"ק.

הילד עוצם עינים אתם נותנים לו לטעום מאכלים בטעמים שונים(מלוח, מתוק, מר, חמוץ)הילד צריך לנחש מה הוא אוכל על פי הטעם.

הילד עוצם עינים ואתם נותנים לו למשש אביזרים שונים (זה יכול להיות אבזרים מחומרים שונים או בצורה שונה) הילד צריך לנחש מה הוא ממשש.

הילד עוצם עינים ואתם משמיעים לו צלילים של דברים שונים והוא צריך לנחש מה הוא שמע.

משחק זיכרון עם גרבים- לתת לילד למצוא זוגות של גרביים תואמים,

אהבתם? שתפו עם אחרים:

פוסטים נוספים: